Junta i Comissions de l’AFA

PRESIDENTA:
Laia Mestres
5EP

VICE-PRESIDENTA:
Fiona Bretcha
5EP

SECRETÀRIA:
Gemma Montero 
1ESO

TRESORER:
Miquel Nieto
3EP-1ESO

VOCALS
Guillem Crosas
P4-1EP

Judith Iserte
1EP-3ESO

S.A.P. (SERVEI ATENCIÓ PRESENCIAL) AFA
Administratiu
Carolina Montesinos 5EP2ESO

CONSELL ESCOLAR:
Miquel Martí 6EP
Laia Mestres 5EP
Cristina Pallarola 1ESO-3ESO
Anna Sobrino I5-4EP

SEGUIMENT ECONÒMIC:
Fiona Bretcha 5EP
Laia Mestres 5EP
Miquel Nieto 3EP-1ESO

COMISSIONS INTERNES AFA

COMISSIÓ SOLIDARITAT:
Cristina Lozano 6EP
Vanessa Ortiz
6EP
Xènia Rafí
6EP

COMISSIÓ DE FESTES:
Marc Baiget P4
Àlex Castells P4-P5
Guillem Crosas P4-1EP
Maria Dolores López 4EP                          Dafne Ortiz P4
Cira Valls P4

COMISSIÓ DE COMUNICACIÓ:
Jordi March 1ESO
Alexis Parra P4
Mireia Segú 4EP
Gemma Montero 1ESO
Carolina Montesinos 5EP-2ESO

COMISSIÓ D’ENTORN
Mònica Forcada 4EP-1ESO
Ruth Lamas 
2EP-5EP
Carles Real 5EP-4ESO
Xavi Silvestre 1ESO-4ESO
Isabel Suárez 3EP-2ESO

Carolina Puig 2ESO

 

COMISSIONS INTERNES AFA

COMISSIÓ D’IGUALTAT:
Soledad Ascoeta Ortiz I5
Marta Bermejo Arroyo 2EP-5EP
Omar Gallego Martínez 2EP-5EP
Sònia Salvadó Vide 2EP-6EP
Sandra Seguer Cano I5
Iris Uribesalgo Micàs I5-1EP

COMISSIÓ D’ÚS RESPONSABLE
DE PANTALLES:
Beatriz Betancourt 5EP
Anna Calvo Griñon 5EP-4ESO
Marc Casanovas 1EP-6EP
Sofía Martínez Villar 2EP-4EP-6EP
Mireia Segú Soliva 4EP

COMISSIONS MIXTES (AFA -ESCOLA)

COMISSIÓ MENJADOR:
Georgina Colom P4
Laia Vidal 
P4
Elena Rodríguez
1EP
Eduard Soler
2EP-6EP
Miquel Nieto
3EP
Oriol Costa
4EP
Maria Rosa Rosés
4EP
Carme Gasull
6EP
Joan Fèlix
1ESO
Mentxu Vilaplana
3ESO

COMISSIÓ SOCIALITZACIÓ:
Laia Mestres 5EP
Elisa Lluró 6EP
Maria Reig 6EP

COMISSIÓ DE CONVIVÈNCIA:
Cristina Pallarola 1ESO-3ESO

 

COMISSIONS INTERNES AFA

COMISSIÓ SOLIDARITAT:
Cristina Lozano 6EP
Vanessa Ortiz
6EP
Xènia Rafí
6EP

COMISSIÓ DE FESTES:
Marc Baiget P4
Àlex Castells P4-P5
Guillem Crosas P4-1EP
Maria Dolores López 4EP
Dafne Ortiz P4
Cira Valls P4

COMISSIÓ DE COMUNICACIÓ:
Jordi March 1ESO
Alexis Parra 
P4
Mireia Segú 
4EP
Gemma Montero 
1ESO
Carolina Montesinos 
5EP-2ESO

COMISSIÓ D’ENTORN
Mònica Forcada 4EP-1ESO
Ruth Lamas 
2EP-5EP
Carles Real 5EP-4ESO
Xavi Silvestre 1ESO-4ESO
Isabel Suárez 3EP-2ESO
Carolina Puig 2ESO

 

COMISSIONS INTERNES AFA

COMISSIÓ D’IGUALTAT:
Soledad Ascoeta Ortiz I5
Marta Bermejo Arroyo 2EP-5EP
Omar Gallego Martínez 2EP-5EP
Sònia Salvadó Vide 2EP-6EP
Sandra Seguer Cano I5
Iris Uribesalgo Micàs I5-1EP

COMISSIÓ D’ÚS RESPONSABLE
DE PANTALLES:

Beatriz Betancourt 5EP
Anna Calvo Griñon 5EP-4ESO
Marc Casanovas 1EP-6EP
Sofía Martínez Villar 2EP-4EP-6EP
Mireia Segú Soliva 4EP